• Moneytransparentní účet 2601464512 / 2010

   Činnost našich dobrovolníků se dělí do dvou skupin, Organizátořia Poskytovatele drobných služeb. Činnosti těchto skupin jsou: organizace dobrovolníku v regionu, zajišťování komunikace s poskytovateli služeb, komunikace s poskytovateli sociálních služeb, komunikace se sponzory, administrativní činnost, poskytování jiné služby dle individuálních schopností(venčení psa, procházka, donáška nákupu, etc. …).

   Výše zmíněné činnosti si každý dobrovolník volí sám, to znamená, že se přihlásí jako dobrovolník a může se rozhodnout, jakou činnost chce vykonávat (chci dobrovolně pomáhat s komunikací s poskytovateli, jelikož mě baví komunikace s lidmi). Pokud budou kapacity, ve všech činnostech již naplněny, může být dobrovolník přiřazen k jiné dobrovolnické činnosti. Toto pravidlo se však nevztahuje na dobrovolníky, kteří chtějí býti sami poskytovateli drobných služeb, neboť v této oblasti je kapacita neomezená.

Činnost je organizována regionálně. Za nejmenší správní jednotku je považován bývalý okres.

V případě zájmu o dobrovolnickou činnost, prosím vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..